
72v зарядно за НУЛА
✱Диапазон на входното напрежение: AC90-264V,
✱ Изходно напрежение: DC 12V/24V/36V/48V/60V/72V/96V,
✱ Входно/изходен щепсел (по избор),
✱Индикатор за зареждане (по избор),
✱ CAN BUS или не (по избор),
✱Размер: 282x168x90см,
✱Нето тегло: 3,8 кг (8,3 фунта),
Преглед
Предимства на зарядното устройство Summit
Всеки трябва да е добре запознат с марката ZERO. ZERO е създадена през 1992 г. и винаги е била отдадена на създаването на хардтейли, които са лесни за каране. Тяхното отношение и вкус са търсени от много потребители. През 2002 г. те започват масово производство на този уникален дизайн. , стана петият производител на мотоциклети в Япония. Собственикът на компанията беше състезател и трябваше лично да се справя с всяко тестово шофиране. Тяхното отношение и прецизност са ключови за сегашния успех на Zero и балансирането на теглото на мотоциклета с височината на водача, заедно с традиционната пружинна глава и твърда рамка, може да бъде предизвикателство. С инсталирането на колони за градско зареждане все повече и повече мотоциклети вече могат да се зареждат на улицата. Сега нека да разгледаме това основно зарядно устройство за зареждане на НУЛА мотоциклети.

Спецификация
| Спецификации и модели | Диапазон на входното напрежение | Номинално изходно напрежение | Максимално напрежение на напрежението | Максимален изходен ток |
| SMCZ2-1230A/1230C | AC90-264V | 12V | 20V | 30A |
| SMCZ2-2445A/2440C | AC90-264V | 24V | 33V | 45A |
| SMCZ2-3640A/3640C | AC90-264V | 36V | 49.5V | 40A |
| SMCZ2-4835A/4825C | AC90-264V | 48V | 66V | 35A |
| SMCZ2-6030A/6020C | AC90-264V | 60V | 82.5V | 30A |
| SMCZ2-7225A/7218C | AC90-264V | 72V | 99V | 25A |
| SMCZ2-8022A | AC180-264V | 80V | 110V | 22A |
| SMCZ2-9610A/9610C | AC90-264V | 96V | 132V | 10A |
Технически параметри
| Вещ | Праметри |
| AC входен широк диапазон на напрежение | AC90-264V |
| AC входен честотен диапазон | 40-70HZ |
| С фактор на мощността на функцията APFC | 0.98 |
| Техническа ефективност на мекото превключване | 93 процента |
| Ниво на защита | IP67 |
| Работна температура | -40 градуса ~ плюс 60 градуса |
| Температура на съхранение | -55 градуса ~ плюс 100 градуса |
| CAN комуникация | Не е задължително |
| 12V3A спомагателно захранване | Не е задължително |
| LED светлинен индикатор за процеса на зареждане | Стандартен |
| Шум | <46dB |
| Общ размер | 282x168x90 мм |
| Нето тегло | 3,8 кг |
Предимства на продукта

Относно срещата на върха
![]() |
![]() |
Популярни тагове: 72v зарядно за нула, Китай, доставчици, производители, завод, търговия на едро, в наличност
Изпрати запитване


