72V зарядно за електрически мотоциклети
72V зарядно за електрически мотоциклети
Времето лети, развитието на научната и технологичната цивилизация има шанс да намери електрически превозни средства, така че се променя бързо и различни аксесоари за подобряване на производителността се появяват в безкраен поток. Континентът се произвежда и продава в континента.
Може да не повярвате. Това се дължи на развитието на културата на електрически мотоциклети. А континентът непрекъснато се приближава. Не искам да повдигам висотата на тази тема. Просто се надявам, че всички приятели, които си играят с коли, могат да разберат, че приносът на континента в производството на аксесоари от висок клас не може да бъде пренебрегнат. Това обективно се отразява и на електрическите мотоциклети. Културата най-после прави нашите трамваи допустими за провеждане на състезания. Различни производители на мотори се конкурират помежду си чрез състезания. Всъщност ние, играчите, печелим най-много от технологичната конкуренция.
Спецификации и модели
| Спецификации и модели | Диапазон на входното напрежение | Номинално изходно напрежение | Максимално изходно напрежение | Максимален изходен ток |
| SMCZ2-2445A/2445C | AC90-264V | 24V | 33V | 45A |
| SMCZ2-3640A/3640C | AC90-264V | 36V | 49.5V | 40A |
| SMCZ2-4835A/4825C | AC90-264V | 48V | 66V | 35A |
| SMCZ2-6030A/6020C | AC90-264V | 60V | 82.5V | 30A |
| SMCZ2-7225A/7218C | AC90-264V | 72V | 99V | 25A |
| SMCZ2-8022A | AC180-264V | 80V | 110V | 22A |
| SMCZ2-9618A/9610C | AC90-264V | 96V | 132V | 18A |

Технически параметри
| Вещ | Параметри |
| AC входен широк диапазон на напрежение | AC90-264V |
| AC входен честотен диапазон | 40-70HZ |
| С фактор на мощността на функцията APFC | По-голямо или равно на 93 процента |
| Ниво на защита | Артикул: IP67 |
| Работна температура | -40 градуса - плюс 60 градуса |
| Температура на съхранение | -55 градуса - плюс 100 градуса |
| CAN комуникация | Не е задължително |
| 12v3a спомагателно захранване | Не е задължително |
| LED светлинен индикатор за процеса на зареждане | Стандартен |
| Шум | По-малко или равно на 45dB |
| Общ размер | 282x146x82 мм |
| Нето тегло | 2,7 кг |
Защитни функции
Защита от прегряване | Когато вътрешната температура на зарядното устройство превиши 80 градуса, токът на зареждане ще намалее автоматично. Когато надвиши 85 градуса, зарядното устройство се изключва за защита. Когато температурата спадне, зарядното устройство автоматично възобновява зареждането. |
Защита от късо съединение | При късо съединение на изхода зарядното устройство автоматично ще изключи изхода. След отстраняване на неизправностите батерията може да бъде свързана отново, за да продължи зареждането. |
| Защита от обратна връзка на батерията | Когато батерията е обратно свързана, вътрешната верига на зарядното устройство автоматично ще се изключи от батерията, без зареждане, без да повреди зарядното устройство |
| Входна защита от ниско напрежение и пренапрежение |
Повече подробности, моля, уведомете ни безплатно
Популярни тагове: 72v зарядно за електрически мотоциклети, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, на склад
Изпрати запитване






