3,3kw Пълно запечатано бордово зарядно устройство
✱Диапазон на входното напрежение: AC90-264V,
✱ Изходно напрежение: DC48V/60V/72V/96V/120V/144V/170V/312V,
✱ Входно/изходен щепсел (по избор),
✱Индикатор за зареждане (по избор),
✱ CAN BUS или не (по избор),
✱Размер:294X210X111см,
✱Нето тегло: 6 кг (13 фунта),
Пълно запечатано бордово зарядно устройство с мощност 3,3kw е специално проектирано от Summit Power Co., Ltd за доставяне на електричество за захранващата батерия на електрическо превозно средство, въз основа на националните стандарти за зарядното устройство. Този продукт има предимствата не само на висока ефективност, малък размер, висока стабилност, дълъг живот, но и висока степен на защита, висока надеждност и пълна защитна функция и т.н. Определено е идеално захранване за зареждане на електрически превозни средства. Това зарядно устройство има вградено термочувствително устройство и може автоматично да се възстановява чрез термичната защита. Напълно запечатан процес на заливане и ниво на защита до IP66/67 гарантира, че няма да създавате проблеми във всяка сложна среда.
Спецификации на пълно запечатано вградено зарядно устройство
| Модели | Диапазон на входното напрежение | Номинално изходно напрежение | Максимално изходно напрежение | Максимален изходен ток |
| SMHC3-4842A | AC90-264V | 48V | 66V | 42A |
| SMHC3-6040A | AC90-264V | 60V | 82.5V | 40A |
| SMHC3-7240A | AC90-264V | 72V | 99V | 40A |
| SMHC3-8440A | AC90-264V | 80V | 110V | 40A |
| SMHC3-9632A | AC90-264V | 96V | 132V | 32A |
| SMHC3-12025A | AC90-264V | 120V | 165V | 25A |
| SMHC3-14423A | AC90-264V | 144V | 198V | 23A |
| SMHC3-31210A | AC90-264V | 312V | 440V | 10A |
Технически параметри
| AC входен широк диапазон на напрежение | AC90-264V |
| AC входен честотен диапазон | 40-70HZ |
| С фактор на мощността на функцията APFC | По-голямо или равно на 0.98 |
| Ефективност на технологията за меко превключване | По-голямо или равно на 93 процента |
| IP клас | IP67 |
| Работна температура | -40 градус ~-60 градус |
| Температура на съхранение | -55 градус ~-100 градус |
| Комуникационна функция CAN | Не е задължително |
| 12V3A спомагателно захранване | Не е задължително |
| LED светлинен индикатор за процеса на зареждане | Стандартен |
| Шум | По-малко или равно на 45dB |
| Общ размер | 294x210x111 мм |
| Нето тегло | 5,9 кг |
Защитна функция
![]() | ![]() |
Приложение на 3,3kw пълно запечатано вградено зарядно устройство
Приложете към електрически превозни средства: кола за разглеждане на забележителности, клубна кола, количка за голф, патрулна кола, електрическо почистващо оборудване, метачна машина, косачка за трева;

Относно Summit Charger
![]() |
![]() |
Нашата услуга
(1) Опаковане
1 зарядно устройство 1 кутия, включително име на продукта, номер на част на продукта, марка на продукта, тип на продукта, производствен номер и име на производителя; В опаковъчната кутия, заедно с техническите документи, тя включва опаковъчен лист, сертификат за качество, спецификация на продукта.
(2) транспорт
Подходящ за автомобили, лодки, самолети, транспорт. Продуктите трябва да бъдат защитени от слънчева светлина и влага и при цивилизован транспорт.
(3) Съхранение
Продуктът трябва да се съхранява в опаковъчната кутия, когато не се използва и да се поддържа в 5степендо 40степенчиста, суха и добре вентилирана среда. Не трябва да се съхранява заедно с химикали, киселини и алкални вещества и др. Трябва да се избягва съхранение на слънце, огън, вода и да се избягва съхранение с корозивни вещества. Срокът на съхранение е 2 години (от датата на инвентаризация на завода). След 24-месечния период на съхранение продуктите все още трябва да отговарят на разпоредбите на съответните стандарти.
Популярни тагове: 3.3kw пълно запечатано вградено зарядно устройство, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, на склад
Изпрати запитване











