Зарядно за батерии за голф бъги
✱Диапазон на входното напрежение: AC90-264V,
✱ Изходно напрежение: DC 12V/24V/36V/48V/60V/72V/96V,
✱ Входно/изходен щепсел (по избор),
✱Индикатор за зареждане (по избор),
✱ CAN BUS или не (по избор),
✱Размер: 282x146x82см,
✱Нето тегло: 2,7 кг (5,9 фунта),
| Зарядно за батерии за голф бъги |
Нашето зарядно устройство за батерии за бъги за голф е добре известно с отличната си изработка и качество.
С това зарядно устройство не е нужно да се притеснявате, че батерията на вашата количка за голф ще се изтощи или ще се повреди допълнително.
Лесен е за инсталиране и използване и има интелигентен дизайн с автоматична температурна компенсация.
С това зарядно устройство вашето бъги за голф ще бъде готово за нула време.
| Характеристики на зарядното устройство |
Това е водоустойчиво, удароустойчиво и защитено от прегряване зарядно устройство за електрическо бъги за голф, което има различни функции.
- Интелигентна защитна технология:предпазете вашата количка за голф от презареждане, пренапрежение, късо съединение и обратна връзка и др.
- Зарядното устройство има LED светлинен индикатор, за да гарантира, че всяко зареждане се извършва безопасно.
| Модел | SMCZ1Pнапълно запечатано зарядно устройство |
| AC входен широк обхват на напрежение: | AC90-264V |
| AC входен честотен диапазон: | 40-70HZ |
| С APFC функция, Power Factor: | По-голямо или равно на 0.98 |
| Ефективност: | По-голямо или равно на 93 процента |
| IP ниво: | 67 |
| Работна температура: | -40 градуса ~ плюс 60 градуса |
| Температура на съхранение: | - 55 градуса ~ плюс 100 градуса |
| CAN комуникация: | Не е задължително |
| Спомагателно захранване 12V3A: | Не е задължително |
| LED светлинен индикатор: | ДА |
| Шум: | По-малко или равно на45dB |
| Общ размер: | 282x146x82 (mm) |
| Нето тегло: | 2,7 кг |
| Щепсели и съединители по избор |


| →Друг вариант за цвят |
Популярни тагове: зарядно за батерии за бъги за голф, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, на склад
Изпрати запитване







