72v зарядно устройство за метане
✱Диапазон на входното напрежение: AC90-264V,
✱ Изходно напрежение: DC48V/60V/72V/84V/96V/120V/144V/170V/312V,
✱ Входно/изходен щепсел (по избор),
✱Индикатор за зареждане (по избор),
✱ CAN BUS или не (по избор),
✱Размер:294X210X111см,
✱Нето тегло: 5,9 кг (13 фунта),
Характеристики на зарядно устройство за метане
Настъпи нова ера на електричеството. Градската метачна машина е изцяло електрическа. Интуитивните и компактни градски метачни машини за интелигентни квартали са внимателно разработени и проектирани за оптимална работа в градовете. С нулеви емисии мощната батерия може да се зареди само за 2 часа, за да ви осигури почистване за цял ден. Това е изцяло нов начин на електрическа работа.
Когато вашата електрическа метачна машина е оборудвана с нашето ново проектирано зарядно устройство за метачни машини, нашето зарядно устройство за метачни машини 72v ще зареди вашата машина за метане с най-бързата скорост. Той е оборудван с ток за бързо зареждане от 40a, което също ще съкрати значително времето ви за зареждане, тогава ще се съсредоточим върху това 72v зарядно устройство за метане. Той използва усъвършенствана напълно запечатана технология и дизайн на изцяло алуминиев корпус, което значително намалява загубата на ток, причинена от процеса на зареждане. Проблем, в допълнение, това 72v зарядно устройство за метане също ще има два начина за преносимо или за кола, по-разнообразен избор.

1-SMMHC3 -3.3kw напълно запечатано зарядно устройство
| Вещ | Параметри |
| AC входен широк диапазон на напрежение | AC90-264V |
| AC входен честотен диапазон | 40-70хц |
| С фактор на мощността на функцията APFC | По-голямо или равно на 0.98 |
| Ефективност на технологията за меко превключване | По-голямо или равно на 93 процента |
| Ниво на защита | IP67 |
| Работна температура | -40 градуса ~ плюс 60 градуса |
| Температура на съхранение | -55 градуса ~ плюс 100 градуса |
| Комуникационна функция CAN | Не е задължително |
| 12v3a спомагателно захранване | Не е задължително |
| LED светлинен индикатор за процеса на зареждане | Stardard |
| Шум | По-малко или равно на 45dB |
| Общ размер | 294x210x111 (mm) |
| Нето тегло | 5,9 кг |
2-Спецификации на 72v зарядно устройство за почистване
| Модели/спец | Диапазон на входното напрежение | Номинално изходно напрежение | Максимално изходно напрежение | Максимален изходен ток |
| SMHC3-4842A | AC90-264V | 48V | 66V | |
| SMHC3-6040A | AC90-264V | 60V | 82.2V | 42A |
| SMHC3-7240A | AC90-264V | 72V | 99V | 40A |
| SMHC3-8440A | AC90-264V | 84V | 110V | 40A |
| SMHC3-9632A | AC90-264V | 96V | 132V | 32A |
| SMHC3-12025A | AC90-264V | 120V | 165V | 25A |
| SMHC3-14423A | AC90-264V | 144V | 198V | 23A |
| SMHC3-31210A | AC90-264V | 312V | 440V | 10A |
3-Функция за защита на 72v зарядно устройство за метане
01: Защита от прегряване
Когато вътрешната температура на зарядното устройство превиши 80 градуса, токът на зареждане ще намалее автоматично. Когато надвиши 85 градуса, зарядното устройство се изключва за защита. Когато температурата спадне, зарядното устройство автоматично възобновява зареждането.
02: Защита от късо съединение
При късо съединение на изхода зарядното устройство автоматично ще изключи изхода. След отстраняване на неизправностите батерията може да бъде свързана отново, за да продължи зареждането.
03: Защита от обратна връзка на батерията
Когато батерията е обратно свързана, вътрешната верига на зарядното устройство автоматично ще се изключи от батерията, без зареждане, без да повреди зарядното устройство
04: Защита от ниско напрежение и пренапрежение на входа
Ако входното напрежение е по-ниско от 90 V или по-високо от 264 V, зарядното устройство ще се изключи защитно и автоматично ще възобнови работата си, когато напрежението отново е нормално.
05: Пълно автоматично изключване
Автоматично изключване след пълно зареждане.
4-Приложение на 72v Sweeper Charger
Още модели
Популярни тагове: 72v зарядно устройство за метачки, Китай, доставчици, производители, фабрика, търговия на едро, на склад
Изпрати запитване






